Alfa Romeo Giulia ve Stelvio makyajlandı

Makyajlanan Giulia ve Stelvio sadece yüzünü değil, teknolojisini de yeniledi. Modeller Versiyon 2.0 otonom sürüş özelliğine de kavuştu.

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modellerinde kumanda ile kontrol edilen bilgi eğlence sistemi, makyaj operasyonuyla yerini dokunmatik ekrana bırakıyor.

Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modellerinde 7 inçlik gösterge panel ekranı da yeni grafikler ve yeni bir arayüzle güncelledi. Aynı zamanda her iki modelin merkez konsollarında da bir takım değişiklikler yapıldı. Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modellerinde ön konsolu tamamen değiştirerek çok daha şık ve oturaklı bir görünüme kavuştururken, yeni direksiyon ve deri kaplamalı vites topuzuyla da içerideki premium havayı daha üst seviyelere çıkardı.

Alfa Romeo, Stelvio ve Giulia modellerinin dış cephesinde makyaj operasyonuyla çamurluk, yan eşikler ve koyu boyalı yüzeye sahip bir Dark Miron kiti kullanarak küçük dokunuşlar gerçekleştirdi. Ayrıca yenilenen modellerde dış karbon fiber paketi de sunuyor. Eloksallı Mavi, Lunare Beyaz ve Verde Visconti boya seçenekleri de yenilikler arasında.

Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modellerini makyaj ile birlikte Otoyol Asistanı, Trafik Sıkışıklık Asistanı, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Şeritte Tutma Asistanı, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürücü Uyarı Alarmı ve İleri Çarpışma Uyarı Sistemi, Wi-Fi Bağlantı Noktası, Arama Asistanı, Uzaktan Araç Kontrolü ve Acil Durum Çağrı Sistemi gibi versiyon 2.0 otonom sürüş sistemleriyle donattı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu