Aralık ayına özel Borusan Otomotiv İkinci El’den yüzde 0 faiz kampanyası

Borusan Otomotiv İkinci El, belirli modellerde sunduğu Aralık ayına özel 12 ay yüzde 0 faiz avantajı ile ikinci el otomobil satın almak isteyen otomobil tutkunlarını satış noktalarına bekliyor.

Yeni yıla hayallerindeki otomobille girmek isteyenler için faizleri sıfırlayan Borusan Otomotiv İkinci El’in, kredi olanakları ve şartları hakkında detaylı bilgi Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndaki Finansal Çözümler Danışmanları’ndan alınabiliyor.

BMW 5 Serisi (F10 Gövde)

Borusan Otomotiv İkinci El, BMW 1 Serisi, 2 Serisi, 3 Serisi, 4 Serisi, X1, X2, X3 (2017 model yılı ve öncesi), X4, 5 Serisi (F10 gövde), i3, tüm MINI modelleri ve Jaguar XE’de 100 bin TL’ye 12 Ay  yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.

BMW X3

BMW 5 Serisi (G30 gövde), 6 Serisi, 7 Serisi, X3 (2018 model yılı), X5, 8 Serisi, M modelleri, tüm Jaguar (Jaguar XE hariç) ve Land Rover modelleri de sunulan 150 bin TL’ye 12 Ay yüzde 0 faiz fırsatıyla Borusan Otomotiv İkinci El satış noktalarında tutkunlarını bekliyor.,

BMW X5

Hayalleri Süsleyen İkinci El Otomobiller Bir Tık Uzakta

Kullanılmış otomobil almak isteyenlerin pek çok farklı marka ve modeldeki otomobilleri online olarak inceleyebildiği ikinciel.borusanotomotiv.com adresinde bir form aracılığıyla beğenilen otomobiller hakkında daha detaylı bilgi alınabiliyor. Beğendiği otomobili satın almak isteyenler otomobili site üzerinden rezerve de edebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu