BMW devasa ızgara tasarım değişikliğinin nedenini açıkladı

BMW'de bundan böyle devasa ızgarayı daha çok göreceğiz.

Alman otomobil üreticisi olan BMW’in tasarım patronu Adrian van Hooydonk, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılan dev ızgaralı yeni Concept 4’ün tasarımı hakında açıklamalarda bulundu.

Concept 4’ün tasarımını, stilini savunan ve durmaksızın değişimin bir gereklilik olduğunu ifade eden van Hooydonk, “Bir şirket olarak durmadan ilerlemek zorundasınız, durduğunuz zaman kolay bir hedef haline gelirsiniz. Şu anda piyasa hiç olmadığı kadar rekabetçi durumda ve en zoru da başarılı olan bir şeyleri değiştirmek.” dedi.

Concept 4’ün karmaşık bir tasarıma sahip olmadığını aynı zamanda bir performans coupe modelinin göz alıcı bir görünüme sahip olması gerektiğini söyleyen van Hooydonk, “Araç üzerinde daha az unsura yer vermek istiyoruz ve böylelikle her bir ögenin daha büyük rol oynamasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Van Hooydonk’un karmaşık bir tasarıma sahip olmadığını söylediği Consept 4’e baktığımız zaman devasa ızgarayı görmezden geldiğimizde gerçekten de karmaşık bir tasarıma sahip olmadığını hatta şuan güncel model olan 4 Serisi’nden pek bir farkı olmadığını görüyoruz, tabi ki bu devasa ızgara görmezden gelinecek bir durum değil. Artık BMW’nin gelecek modelleri devasa ızgara ile gelcek gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu