Çinliler 48 inç ekranlı SUV yaptılar

Çinli elektrikli otomobil üreticisi Byton’ın M-Byte modelinin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. M-Byte dashboard'da boydan boya uzanan 48 inçlik ekranı, ekranlı direksiyon göbeği ve kol dayamadaki 8 inçlik kontrol ekranı ile dijital çağın geldiği noktayı işaret ediyor.

Çinli Byton firmasının iddialı özellikleriyle dikkatleri çeken SUV modeli M-Byte’ın detayları paylaşıldı. Otomobilde en dikkat çeken taraf ilk bakışta da görülebileceği gibi ön konsolu tamamen kaplayan 48 inçlik dev ekran.
Bununla birlikte direksiyona yerleştirilmiş 7 inçlik ekran sayesinde araçla ilgili bilgilere ulaşılabiliyor.
Kol dayama uzantısında yer alan 8 inçlik bir kontrol ekranı ve yolcular için sunulan arka taraftaki iki adet ekranla birlikte araçta toplam 5 adet ekran yer alıyor.
İki versiyonuyla piyasaya çıkacağı belirtilen M-Byte giriş seviyesindeki versiyonunda tek elektrik motoruyla yaklaşık 270 beygirlik güç ve 400 kilometre gibi bir menzile erişebilecek.
İki elektrik motoru ve dört tekerlekten çekişli kombinasyonuyla gelecek olan ikinci versiyon ise 470 beygir güç ve yaklaşık 500 kilometre menzile ulaşabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu