DS 7 Crossback Şubat kampanyası

DS Automobiles, premium SUV modeli DS 7 Crossback’in benzinli ve dizel modellerinde 150 bin TL tutarında kredi için 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.

Fransız premium DS Automobiles, bünyesinde barındırdığı yaratıcı tasarım, prestijli malzemeler ve ileri teknolojiyle DS 7 Crossback modelinde Şubat ayına özel uyguladığı ödeme seçeneği ile dikkat çekiyor.

DS Automobiles premium SUV segmentinde, sunduğu kalitesi ve teknolojisi ile beğeni toplayan modeli DS 7 Crossback’in benzinli ve dizel modellerini Şubat ayında takas desteğinin yanı sıra 150 bin TL tutarında kredi için 12 ay yüzde 0 faiz  fırsatı ile satışa sunuyor.

DS Automobiles’in ikinci nesil modellerinin ilki olan ve Paris’in yenilikçiliğini ve mükemmeliyetçiliğini yansıtan DS 7 Crossback; BlueHDi 130 hp otomatik dizel ve PureTech 225 hp otomatik benzinli versiyonlarıyla güçlü ve verimli motorlar sunuyor.

DS 7 Crossback PureTech benzinli motor seçenği, 1.6 litrelik turbo beslemeli motoru ile elde ettiği 225 hp gücünü, düşük yakıt tüketimi ile bir arada sunarken kendi güç sınıfında vergi avantajı ile öne çıkarken, BlueHDi  dizel motor seçeneğiyle ise 130 beygir güç ve 300 Nm tork üretiyor ve bu performansı sekiz ileri oranlı tam otomatik şanzımanı ile yola aktarıyor. Ayrıca düşük yakıt tüketimi ile öne çıkarken yüksek torku sayesinde akıcı bir sürüş sağlıyor.

Bir mücevher gibi tasarlanan DS Active LED Vision ile tüm bakışları üzerine çeken aydınlatma ünitesi DS 7 Crossback’in kilitleri açıldığında canlanıyor ve sizi selamlıyor.

DS 7 Crossback, istenilen şekilde kişiselleştirilebilen zarif grafikli 12 inçlik dijital ekranı ile sürücülere, açılır menü aracılığıyla direksiyondan kontrol ve tüm sürüş bilgilerini görüntüleme olanağı sunuyor.

DS Automobiles, DS 7 Crossback’in benzinli ve dizel modellerinde Şubat ayına özel sunulan cazip finansman fırsatından faydalanmak için farklı görünmek isteyen tüm misafirlerini DS Store İstanbul’a bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu