En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari SsangYong

SsangYong Türkiye’nin ‘’En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin bu yıl onuncusunu düzenlediği Satış ve İletişim Ödülleri, 2019 Gladyatörleri gecesinde 22 daldaki ödüller görkemli bir törenle sahiplerini buldu. 03 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilen törende SsangYong Musso Grand tasarım, teknoloji, konfor, güvenlik ve performans artılarıyla Pick-Up kullanıcılarının beğenisini kazanarak 9 ay gibi kısa bir sürede hafif ticari araç pazarında %134’lük büyümeyi yakalayarak En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası ödülünün sahibi oldu.

PICK UP- SUV sloganına sahip olan araç 1,441 Lt’lik geniş bagaj hacmi ile birlikte 1 tona kadar taşıma, 3.5 tona kadar çekme kapasitesine sahip. İç tasarımda kullanılan deri koltuklar, 8 inç ekrana sahip bir bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto, DAB Radyo, Bluetooth gibi özellikler mevcut. Güvenlik konusunda da taviz vermeyen SsangYong Musso Grand; çift hava yastığı, elektronik hız sabitleme, ESP, fren destek sistemi, yokuş iniş kontrolü, çekiş kontrol sistemi ve devrilme koruması gibi pek çok özelliğe sahip.

SsangYong, Musso Grand sahibi olmak isteyenler için Ocak ayına özel bir kampanya başlattı. Kampanya ile 90 bin ₺, 24 Ay ve yüzde 0 faiz fırsatıyla Musso Grand’a sahip olmak mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu