En uygun fiyatlı dört çeker Fiat Panda Cross 4×4 Türkiye’de

Fiyatıyla en ulaşılabilir dört çeker otomobil olan Fiat'ın A segment modeli Panda Cross 4x4 Türkiye'de satışa sunuldu.

Fiat Panda’nın, dört tekerlekten çekişli versiyonu “Panda Cross 4×4” satışa sunuldu. Yükseltilmiş süspansiyonu, dört tekerlekten çekiş sistemi, ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteği sayesinde zorlu arazi koşullarıyla kolayca baş eden; Türkiye’nin en ulaşılabilir 4×4’ü olan Panda Cross 4×4, 105 bin 900 TL’lik erişilebilir fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Panda Cross 4×4’ün kaputunun altında, iki silindirli 85 HP gücündeki emisyon ve yakıt tüketimini minimuma indiren turbo TwinAir motor görev yapıyor. Eşdeğer performans sunan 4 silindirli bir motora göre yüzde 10 daha hafif olmasıyla öne çıkan 900 cc’lik, 2 silindirli turbo motor, hafifliğiyle beraber yakıt tüketiminde de yüzde 30’a varan tasarruf sağlıyor.

Karakteristik far tasarımı içerisinde yer alan LED gündüz ve ön sis farlarıyla dikkat çeken Panda’da, ön-arka cross efektli tamponlar ve süs çıtaları araca crossover bir hava katıyor. 15 inç stil jantlarıyla da gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.
Fiat, Panda Cross 4×4 modelinin iç mekanında ise yeni koltuk döşemeleri, deri direksiyon, deri vites topuzu ve akıllı telefonlarla entegre edilebilen Uconnect eğlence sistemi yer almasıyla aracı ergonomik bir hale getiriyor.
Kendisi küçük işlevi büyük, Panda Cross 4×4, 105,900 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu