Fiat’tan 24 aya 0.69 faiz kampanyası

Fiat Şubat ayına özel, Egea, Doblo ve Fiorino Panaroma modellerinde 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi imkânı sunuyor.

Fiat, Şubat ayında avantajlı alım seçenekleri sunarak ay sonuna dek Egea ile birlikte Doblo ve Fiorino Panaroma modellerinde 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi imkânıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ayrıca 2020 Egea modellerinde otomatik şanzımanlı sedan versiyonlar Şubat ayına özel manuel vites fiyatıyla satın alma imkanı da sunuyor.

Markanın ay boyunca sunduğu kredi seçenekleri dahilinde; Egea ile birlikte Fiat Doblo ve Fiorino Panaroma modelleri, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden kullanılabilecek avantajlı koşullar doğrultusunda 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor.

Fiat’tan otomatik vites farkı 

Fiat, “Egea Konforuna Sahip Olmak Herkesin Hakkı” mottosu ile ay boyunca “Otomatik vites farkı bizden” kampanyasını da devam ettiriyor. Marka, 2020 model yılına ait Egea Ailesi sedan modellerin otomatik şanzımanlı versiyonlarını, 50 bin TL 24 ay ve yüzde 0,69 faiz fırsatı ile 160 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Türkiye’nin “en ulaşılabilir SUV”si Fiat Panda Cross 4×4 ise 129 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. Pratik ve kompakt Fiat Panda Cross 4×4; dört tekerlekten çekiş, ayarlanabilir sürüş modları, yokuş iniş desteği, yükseltilmiş süspansiyonu ile Fiat yetkili satıcılarında SUV tutkunlarını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu