Goodyear, dördüncü kez ‘En İyi İşveren’

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Goodyear, Top Employers Institute (En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından dördüncü kez “En İyi İşveren” sertifikasının sahibi oldu. Bu ödül her yıl bağımsız bir kurum olan Top Employers Institute tarafından, “önce insan” ilkesini temel alan insan kaynakları uygulamaları yoluyla çalışanları için en iyi çalışma ortamını sağlayan firmalara veriliyor.

Goodyear Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Polonya, Slovenya, İspanya, İngiltere, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil olmak üzere diğer on bir ülkede de bu ödüle layık görüldü. Şirket ayrıca bir kez daha “Avrupa’nın En İyi İşvereni” sertifikası ile ödüllendirildi.

Konuyla ilgili olarak Goodyear Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Selda Kalleci “Önceliğimiz her zaman çalışanlarımız olmuştur, böyle olmaya da devam edecektir. Doğru insan kaynakları uygulamaları yetenekli çalışanlarımızın firmamızda çalışmaya devam etmelerini sağlarken yeni yetenekleri de ekibimize kazandırıyor. Top Employers Institute tarafından verilen bu sertifika bizim için çok önemli. Bu sertifika Goodyear’a pazardaki diğer başarılı şirketlerle karşılaştırmalı değerlendirilme imkânı sağlıyor ve mükemmellik konusunda kararlı bir işveren olarak gelişim gösterebileceğimiz alanların belirlenmesine fırsat tanıyor. Ayrıca alanında en yetenekli kişileri şirketimize kazandırma ve mevcut insan gücümüzü koruma adına işveren markamızın güçlenmesine de katkıda bulunuyor” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi görüntüleyebilmek için reklam gösterimine izin vermelisiniz.