KIA’dan Haziran ayına özel kampanya

"Şimdi Al Eylül’de Öde" kampanyası kapsamında, Sportage’da 70 bin TL’ye, XCeed’de 60 bin TL’ye, Picanto’da 40 bin TL’ye 18 ay taksit ve yüzde 0,59 faiz avantajı sunan KIA; Stonic, Ceed ve Rio modellerini ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,59 faiz fırsatıyla satışa sunuyor.

KIA, yaza yeni bir otomobille başlamak isteyenler için haziran ayına özel kampanya hazırladı. KIA, sevilen modellerinin yer aldığı kampanya çerçevesinde otomobil tutkunlarının yaza yeni bir araç sahibi olarak girebilmesi için haziran ayına özel 3 ay ertelemeli ödeme imkanı ve cazip faiz fırsatları kampanyası sunuyor.

KIA’nın haziran ayına özel olarak hazırladığı kampanya çerçevesinde, geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha kompakt ve sportif çizgilere sahip XCeed 60 bin TL’ye ve KIA’nın amiral gemisi Sportage haziran ayı sonuna kadar 70 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,59 faiz fırsatıyla otomobil severleri bekliyor.

KIA, A segmentinde tasarımı, sınıfının üstünde iç hacmi, otomatik şanzıman seçeneğiyle dikkat çeken Picanto modeline 40 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,59, B SUV segmentinde fark yaratan tarzıyla Stonic, dinamik tasarımı ve boyutlarıyla sınıfının önde gelen araçlarından olan Rio, ve C hatchback segmentinin güçlü modelleri arasında yer alan ve Avrupalı sürücüler için Avrupa’da üretilen Ceed modelinde haziran sonuna kadar 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,59 faiz fırsatıyla satışa sunacak.

Yeterli yük kapasitesi, sınıfında lider motor, fren performansı ve aerodinamik tarzıyla KOBİ’lerin tercihi olan Bongo ise, haziran sonuna kadar 40 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı ile KIA yetkili satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu