Honda’dan Kasım ayı kampanyası

Honda, SUV modelleri CR-V ve HR-V'de yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Kasım ayı boyunca Honda, iki SUV modelinde faizsiz kredi kampanyası sunarken, ülkemizde C sınıfında çokça tercih edilen Civic Sedan modelinde ise %0,49 faizli kredi kampanyası sunuyor.

Kasım ayı boyunca Honda,  sahip olduğu sürüş dinamikleri, üst seviye donanımları, performansı, konfor seviyesi sayesinde daha ergonomik olan ve güçlü benzinli motoru, CVT şanzımanı, aynı zamanda göz alıcı tasarımıyla beğenileri üzerine çeken CR-V modelinde 100.000 TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 12 ay vade imkanı sağlıyor.

Honda, kaputunun altında gelişmiş motor teknolojisi sunan ve kompakt SUV pazarındaki temsilcisi olan HR-V modelinde ise 50.000 TL’ye kadar faizsiz 12 ay vadeli kredi kullanım avantajı sunuyor.

Kasım ayı boyunca Honda, performansı, yakıt verimliliği ve standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları sayesinde rakpilerinden sıyrılmayı başaran aynı zamanda ülkemizde c sınıfında çokça tercih edilen Civic Sedan modelinde ise kamu bankaları işbirliği ile 60.000 TL’ye kadar kredi kullanımına %0,49 faizli 18 ay taksit imkanı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu