Hyundai sadece kendini değil rakiplerini de aştı

Genesis, yeni SUV'u GV70'i tanıttı. Premium marka ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Koreli otomobil üreticisi Hyundai’nin lüks markası Genesis, ürün gamını genişletmeye devam ediyor.  Yeni bir SUV geliştiren premium marka Genesis, GV70 modelini tanıttı.

GV70 modelinde “Atletik Zarafet” tasarım dilini kullanan Genesis; G70, G80, G90 ve GV80 modellerinde kullanılan dörtlü far grubu ve stoplar sunuyor. Yan cephede tasarım çizgisi devam ederken, coupe tarzı tavan çizgisi, krom detaylar ve 21 inçlik tasarımıyla dikkat çeken jantlar yer alıyor.

Arkada markanın diğer modellerinden benzerlik gösteren dörtlü stoplara yer verilirken, alt difüzör ve klasik donanımda köşeli, spor donanımda ise daire tasarımındaki çift egzoz çıkışları dikkat çeken detaylar arasında.

Genesis GV70 iç  mekanda;  GV80 modelinden ödünç alınan 14.5 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, 12.3 inçlik dijital gösterge sistemi sunuluyor. Klasik donanımda iki kol direksiyon spor donanımda yerini üç kola bırakıyor.

Aracın motor özellikleri ile ilgili kesin bir teknik bilgi sunulmuyor. Fakat GV70’in kaputunun altında, GV80 modelindeki 2.5 litrelik veya 3.5 litrelik motorlar yer alabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu