İstanbul’daki dolu yağışında 50 bin araç hasar gördü PARS’ta %15 Mesut Abi indirimi var

İstanbul, 2017 yılında yaşanan büyük dolu felaketindeki kadar olmasa da bir kez daha doluya hazırlıksız yakalandı. Bu sefer en az 50 bin aracın hasar gördüğü tahmin ediliyor.

27 Temmuz 2017’de İstanbul’u vuran dolu felaketi 200 bini aşkın araçta hasara neden olmuştu. İstanbul, 29 Eylül 2020’de aynı felaketi bir kez daha yaşadı. İlk doluda olduğu kadar yaşanmasa da bu sefer de en az 50 bin aracın hasar gördüğü tahmin ediliyor. PARS Dolu Onarım Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre ilk bir saatte 100’den fazla araç, hasar onarımı için başvurdu. 2017 yılından yüksek tecrübeye sahip olduklarını açıklayan PARS Dolu Onarım Merkezi İşletme Müdürü Uğur Arpacı, hasar görmüş araçların onarımı için yeterli kapasiteye sahip olduklarını belirtti.

Boyasız, değişensiz göçük düzeltme hizmeti veren PARS, aynı zamanda eğitim merkeziyle sürekli yeni ustalar yetiştiriyor. Bugün (29 Eylül) İstanbul’da yaşanan dolu yağışının hemen ardından gerekli hazırlıkları yaptıklarını ve hızlı bir şekilde araç kabulüne başladıklarını açıklayan Arpacı, boyasız, değişensiz yapılan düzeltme işleminin araç değer kaybını önlediğini ve orijinalliği bozmadığını ifade etti.

Uğur Arpacı – PARS Dolu Onarım Merkezi İşletme Müdürü

Türkiye’nin farklı noktalarında meyana gelen dolu yağışı sonrası araç hasarları için her şehre ulaştıklarını ve yerinde göçük düzeltme hizmeti verdiklerini belirten Uğur Arpacı, boyasız göçük düzeltme hizmeti veren şirketin, PARS ACADEMY Eğitim Merkezi kanalıyla da sürekli yeni ustalar yetiştirdiğini söyledi.

PARS Dolu Onarım Merkezi, aracını servise getiren herkese yüzde 15 Mesut Abi indirimi uyguluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu