Jeep Mayıs ayında faizi sıfırladı

Jeep, Mayıs ayında Renegade ile Compass için faizleri sıfırlıyor. Ay sonuna dek sürecek kampanyada; Renegade, 100 Bin TL’ye kadar, 12 ay yüzde sıfır faizli kredi avantajı ile satışa sunuluyor. Jeep Compass’a ise 150 Bin TL’ye yine 12 ay yüzde sıfır faizli kredi ile sahip olunabiliyor.

SUV segmentine adını veren Jeep, Mayıs ayında hayata geçirdiği satış kampanyasıyla fark yaratıyor. Marka, Renegade ve sınırlı sayıda Compass modelini yüzde sıfır faizli kredi imkanıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor.

Jeep Renegade

Tercihini Jeep’in kabiliyetli küçük SUV’si Renegade’in 1.3 litrelik 150 beygirlik benzinli otomatik seçeneğinden yana kullanacak olanlar,  kampanya dahilinde 100 Bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır faizli kredi imkanından yararlanabiliyor. Renegade’in yeni 1.3 litrelik 150 beygirlik benzinli otomatik seçeneğine 330 Bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Jeep Compass

Güçlü tasarımı, fark yaratan yüksekliği ve şarj edilebilir hibrit motor seçeneğiyle öne çıkan Compass ise 150 Bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır avantajı ile satın alınabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu