Mercedes-Benz’den Eylül ayına özel kampanya

Mercedes-Benz, Eylül ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 0 km otomobil alımlarında Eylül ayına özel finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Hatchback ve Sedan sahibi olmak isteyenler için 240 bin TL krediye 12 aya kadar yüzdr 1,09 faiz oranı sunuluyor.

Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA için ise Eylül ayına özel olarak 270 bin TL için 36 ay yüzde 1,29 faizli kredi imkanı sunuluyor. Yeni GLB modelinde ise Eylül ayında 300 bin TL, 36 ay yüzde 1,29 faizli kredi imkanı mevcut. Mercedes-Benz C-Serisi otomobillerde ise 300 bin TL krediye bu aya özel 12 ay yüzde 1,09 faizli çok cazip kredi fırsatları sunuluyor. E-Serisi sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde, Eylül ayına özel olarak 400 bin TL’ye 12 aya kadar yüzde 1,09 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise 48 ay yüzde 1,39 faiz oranından faydalanılabiliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Eylül ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle bir Vito’ya sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı araçlarından olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 0,95 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, yüzde 1,1faiz oranı ve 1.948 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu