Mercedes-Benz’den Kasım ayına özel kampanya

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.  Mercedes-Benz C-Serisi otomobillerde 360 bin TL krediye bu aya özel 12 ay yüzde 0,69 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi

E-Serisi otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel E-Serisi otomobil alımlarında, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 480 bin TL’ye 36 aya kadar yüzde 1,25 faiz oranı fırsatı sağlıyor.

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA için ise bu aya özel 285 bin TL 36 ay yüzde 1,25 faizli kredi imkanı mevcut. Mercedes-Benz A-Serisi sahibi olmak isteyenler için ise 260 bin TL krediye 36 aya kadar yüzde 1,25 faiz oranı uygulanıyor. Yeni GLB ise Kasım ayında 335 bin TL, 36 ay yüzde 1,25 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Kasım ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 1,19 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Sprinter

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 0,89 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, yüzde 0 faiz oranı ve 60 bin TL kredi imkanıyla ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu