Mercedes’ten Ekim ayına özel kampanya

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Ekim ayına özel sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşuları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 0 km otomobil alımlarında Ekim ayına özel finansman seçenekleri sunuyor. A-Serisi Hatchback sahibi olmak isteyenler için 245 bin TL krediye 12 aya kadar yüzde 0,99 faiz oranı, Mercedes-Benz C-Serisi’nin Estate olarak adlandırılan station versiyonlarındaysa bu aya özel olarak 305 bin TL krediye 12 ay, yüzde 0,69 faizli çok cazip kredi fırsatları sunuluyor.

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA için ise Ekim ayına özel olarak 275 bin TL için 36 ay, yüzde 1,39 faizli kredi imkanı sunulurken, Yeni GLB modelinde ise Ekim ayında 305 bin TL, 36 ay, yüzde 1,39 faizli kredi imkanı mevcut. E-Serisi sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde, Ekim ayına özel olarak 405 bin TL’ye 36 aya kadar yüzde 1,39 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz GLB

Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise 48 ay, yüzde 1,45 faiz oranından faydalanılabiliyor. Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, yüzde 0 faiz oranı ve 60 bin TL kredi imkanıyla ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Mercedes-Benz Vito Tourer

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Ekim ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle bir Vito’ya sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı araçlarından Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 1,09 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Sprinter

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 150 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 0,79 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Actros 1851 LS

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aksaray’da üretilen Mercedes-Benz 2020 model yılı çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Ekim ayında geçerli olacak, kasko ve servis paketini kapsayan özel finansman kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde 500 bin TL kredi tutarı, 24 ay vade, yüzde 1,18 faiz oranı ile yeni bir Mercedes-Benz kamyon sahibi olunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu