Mitsubishi makyajlı Attrage’i Tayland’da tanıttı

Mitsubishi'nin Tayland'da ürettiği Attrage makyajlandı. Yeni Attrage'ın "Dynamic Shield" adı verilen yeni yüzüyle diğer Mitsubishi modellerini yakaladığı görülüyor.

Mitsubishi’nin, Türkiye pazarı gibi birçok pazarda Attrage adıyla, diğer pazarlarda ise Mirage adıyla bilinen modeli Tayland’da makyajlandı.

Dünya’nın bir çok otomobil pazarında Attrage, Mirage ve Space Star olarak  adlandırılan bu model makyaj operasyonuyla diğer Mitsubishi modellerinde bulunan “Dynamic Shield” adı verilen yeni ön yüze kavuşmuş. Ön far grubunda projektör lensler ve LED gündüz farlarla donatılarak aracı donanımlı gösteriyor.Attrage, makyaj operasyonuyla arka kısımda değişikliğe gitmiş, arka kısımda köşeli çizgilere yer verdiği tamponda LED lambalar kullanarak da kendini daha donanımlı ve geniş bir yapıya bırakmış.  Çift renkli elmas kesim sunduğu Hatchback modelinde ve doğrudan gümüş renkli sunduğu  çift sedan modelinde Attrage, bizlere 15″ yeni jantlar sunuyor. Kabinde ise daha fazla yumuşak malzeme ve tüm donanım paketleri için yeniden dizayn edilen kol dayama göze çarpıyor desek de aracın B sınıfı olduğunu unutmamak gerek.  Attrage bizlere Üst versiyonlarda özel koltuk döşemesiyle gelen Apple CarPlay ve Android Auto desteği sunan 7″ boyutlu ekrana gömülmüş yeni bir bilgi eğlence sistemi sunuyor.

Attrage her ne kadar dışta ve içte makyaj operasyonu geçirse de motorda bir dokunuş gerçekleştirmemiş. Attrage makyaj öncesi modelinde bulunan 80 bg güç, 106 Nm tork üreten ve CVT şanzımanla eşlenen motoru ile makyajlı modelde yoluna devam ediyor.

Tayland Uluslararası Otomobil Fuarı’nda bu ay içinde görücüye çıkacak olan Attrage, ilerleyen dönemde diğer pazarlara da adımını atacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu