Opel’den Ekim ayına özel sıfır faiz kampanyası

Opel, Ekim ayında müşterilerine sunduğu sıfır faiz imkanı ile araç sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşma imkanı veriyor.

Teknolojik yenilikleri ve ayrışan özellikleri ile satışa sunulduğu ilk günden itibaren segmentinde güçlü bir oyuncu olan AUTOBEST ödüllü yeni Corsa’ya Ekim ayında, 45 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla ve 159.400TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırarak her profile hitap eden teknoloji harikası yeni Corsa segmentinde ikinci sıradaki yerini ve iddasını koruyor.

Astra HB

Opel’in bu yıl müşterileri ile buluşturduğu gözde modellerinden, iddiasını kanıtlamış motoru, dokuz ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleri ve daha da dijitalleşen yenilikçi teknolojileriyle yeni Astra HB modeline ise 222.700TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Opel Grandland X

Opel, Ekim ayına özel olarak, C-SUV modeli Grandland X’i 303.900TL’den başlayan fiyatlar ve 70 bin TL kredi için, 15 ay, yüzde 0 faiz imkanı ile  sunarken, B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’i  ise 211.300TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuyor.

Opel Combo

Profesyonellerin hem iş hem de özel hayatlarında kullanabildiği, çok yönlü Opel Combo modeline de Ekim ayında, 45 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 170.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu