Sandero Stepway Türkiye Grubu 3. yıl etkinliğinde buluştu

Sosyal medyada 3 yıl önce kurulan Dacia Sandero Stepway Türkiye Grubu, 160 araç ve 400 kişinin katıldığı bir etkinlikle yıl dönümünü kutladı.

Temellerini 2016 Kasım ayında 27 katılımcı ile atan ve üç yılda 6500 üyeye ulaşan Dacia Sandero Stepway TÜRKİYE facebook grubu, 20 Ekim Pazar günü İstanbul Arnavutköy yakınlarındaki Şamlar bölgesinde 3. yılını kutlamak için bir araya geldi.

3. yıl buluşmasına Dacia Sandero, Sandero Stepway ve Duster’lardan oluşan 160 araç ve 400 kişi katıldı.

160 araç ve 400’e yakın kişinin katıldığı etkinlikte grup üyeleri gün boyu buluşmanın tadını çıkardı.
Acar Otomotiv ana sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliğe mesutabi.com‘un yanı sıra Ar Auto Dizayn, Özeller Servis, Garaj 52, Alde Oto Kuaför, HTÜ Konvoy Bayrakları, Erel Telsiz ve Haberleşme, Zeki Usta Oto Bakım Servisi, Son-Bey Oto Lastik ve Kuaför, TTech Mühendislik Otomasyon Sistemleri ve Yeşilköy Anahtar’da destek verdi.

Etkinliğe katılamayan Mesut Abi’nin plaketini, kendisi adına Hakan Doğan aldı.

mesutabi.com’un verdiği 1 kişiye 3D Havuzlu Paspas Seti, 1 kişiye 3D Bagaj Havuzu ve 1 kişiye Mini Müzik Seti hediyelerinin yanı sıra diğer sponsor firmalar da çekilişle birçok kişiye hediye dağıttı.

Etkinliğin en anlamı dakikaları, katılımcıların Mehmetçik’e destek için toplu halde verdikleri asker selamıydı.

Etkinlik, çeşitli kategorilerde yılın enleri plaketleri, madalyalar ve 3. yıl pasta kesimi ile kutlanırken, finalde katılımcılar Mehmetçik’e destek için asker selamı vererek etkinliği noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu