Skoda dördüncü nesil Fabia’nın iç mekan eskizini yayınladı

Skoda, 4 Mayıs'ta tanıtacağı B-HB sınıfındaki üyesi dördüncü nesil Fabia modelinin iç mekan eskiz görüntüsünü yayınladı.

Çekyalı otomobil üreticisi Skoda, B-HB sınıfındaki dördüncü nesil Fabia modelinin iç mekan eskiz görüntülerini yayınladı. VAG Grubu’nun MQB-A0 platformunda yükselecek olan dördüncü nesil Fabia, oldukça tanıdık bir iç mekan sunuyor. Yuvarlak hava kanalları İspanyol kuzeni Ibiza modelini hatırlatırken, VAG Grubu’ndan aşına olduğumuz klima kontrolleri yeni Fabia’da yer alacak. Dördüncü nesil Fabia’da kullanılacak olan iki kollu direksiyona ve tablet ekrana ise Çekyalı markanın diğer modellerinden oldukça aşinayız.

Yeni Polo’da olduğu gibi dördüncü nesil Fabia’da da geleneksel el freni yer alacak. Tabii bu durum bazı sürücüleri üzerken bazılarını ise sevindirecek. Ayrıca yeni Fabia, dijital gösterge paneline kavuşacak.

4 Mayıs’ta dünya prömiyeri yapılacak Fabia, dış tasarımında ise diğer Skoda modellerine yer alan geniş panjura sahip olacak. Çekyalı markanın B-HB sınıfındaki üyesi yeni Fabia, full LED farlar ve stop lambalarına kavuşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu