Tofaş’tan ücretsiz dezenfeksiyon

Tofaş, Covid-19 salgını nedeniyle, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalarının bayi teşkilatı ile beraber, model yılı gözetmeden ücretsiz araç dezenfektasyon hizmeti sunuyor.

Tofaş, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, uygulamalarını yenileyerek toplum sağlığını korumaya devam ediyor. Tofaş bu kapsamda Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalarının bayi teşkilatı ile beraber, model yılı gözetmeden ücretsiz araç dezenfektasyon hizmeti sunuyor.

Bu hizmet sayesinde Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araç sahipleri, diledikleri zaman servise giderek servis işlemi yaptırmadan da sadece ücretsiz olarak araçlarını dezenfekte ettirebilecekler. Tofaş, başlattığı ücretsiz araç dezenfektasyon hizmetini 31 Mayıs tarihine kadar sunmaya devam edecek.

Hüseyin Şahin – Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü

Uygulamayı servis ihtiyacı olsa da olmasa da tüm araçlar için geçerli kıldıklarını belirten Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Tüm dünya ve ülkemizin, COVID-19 salgını nedeniyle kritik günlerden geçtiği bu süreçte, ön cephede mücadele eden başta sağlık çalışanları, kamu görevlileri, temel ihtiyaç ve gıda üretici ve dağıtıcıları gibi bu dönemde ülkemizde zaruri çarkların dönmesini sağlayan milyonlarca insanımızda markalarımıza ait araçlarımız var. Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında bu çarkların dönmesine destek olmak amacıyla, ülke geneline yayılan 145 servis noktamızda, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi deneyimi sunmak en önemli önceliklerimizden biri. Şimdi de salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte, müşterilerimizin sağlık risklerine yönelik önlemlerine destek olmak amacıyla bu yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizin yanında olabilmek adına başlattığımız ve geniş kitlelere hizmet edecek bu uygulama kapsam itibariyle de sektörümüzde bir ilk olacak. Böylece, model yılı veya kilometresi ne olursa olsun Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları, bayi ve servislerimizde ücretsiz olarak dezenfekte edeceğiz. Bunu yaparken de sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, randevu aracılığıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Rizline 3D paspaslarım(Fiat Egea 2015 Sonrası)ve 3D Bagaj Havuzumu(Fiat Egea 2015 Sonrası) teslim aldım.
  3D Paspasların modeli kalıp olarak ve kullanılan malzemesi gayet iyi sadece biraz ince gibi geldi bana tabiki dayanıklılık durumunu zaman gısterecek.Yüzeye tam oturdu ve olabildiğince iyi kapattı denilebilir çünkü anladığım kadarıyla maliyeti açısından birkaç Hb model araç için ortak üretiliyor aksi halde daha iyi kapatabileni yapılabilirdi diye tahmin ediyorum.
  3D Bagaj Havuzu da ölçüsel anlamda ve kalıp olarak iyi kapatıyor sayılır ancak kullanılan malzeme 3D Paspaslar ile aynı değil.Malzeme kalınlığı yine ince sayılır ve Bagaj havuzuna kullanılan malzemenin plastik özelliği daha fazla çizilebiliyor mesela tırnakla ve mat görünüşü var.
  Ama 3D Paspasların kauçuk özelliği daha fazla olduğu için hem daha esnek,parlak ve çizilebilecek gibi değil. Bu yüzden güzel Rizline 3D Paspasları daha çok beğendim yani.
  mesutabi.com’a teşekkürler ediyorum yinede güvenimi sarsmadı diyebilirim.
  Paspasları buradan satın almamda; mesutabi nin bizzat Rizline üretim yerine gidip oradan tanıtım yapması etkili oldu.Videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu