TOGG’a Renault Grubundan büyük transfer

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu, yirmi yılı aşkın global deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinde aldığı önemli sorumluluklarla bilinen Talin Yıldız’ı Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yönetici ekibine kattı.

Türkiye ve Avrupa’daki pazarlama faaliyetlerinde aldığı önemli sorumluluklarla ve sektördeki yirmi yılı aşkın global deneyimi ile bilinen, Talin Yıldız, 1 Nisan itibarıyla TOGG’daki satış ve pazarlama alanlarına liderlik edecek. Ürün yönetimi, ürün planlama, fiyatlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişimi gibi alanlardan da sorumlu olacak olan Talin Yıldız, aynı zamanda müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırmaları ve analizi ile müşteri bilgi yönetiminin de başında olacak.

Talin Yıldız – TOGG CMO (Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yöneticisi)

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlayan Talin Yıldız, yüksek lisans eğitimini ise Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Sorbonne Üniversitesi’nde gerçekleştirmiştir. Son olarak Paris’te Renault Global Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Yıldız; müşteri ihtiyaçlarını anlama ve analiz etmeye yönelik kullandığı yapay zeka ve iş zekası araçlarıyla gerçekleştirdiği başarılarla yurtiçi ve yurt dışında adından söz ettiren başarılı isimlerden olmuştur.

Global deneyimi olan bir ekip ve çevik bir organizasyon ile çalışmalarına devam eden TOGG’a katılan Yıldız’ın tecrübelerinde, çevik liderlik anlayışı ile kurup yönettiği başarılı ekipler ve belirsizlik yönetimi karşısında gösterdiği başarılar öne çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu