Yeni efsane Porsche 911 Türkiye’de satışta

Efsane 911'in Porsche showroomlarında otomobil tutkunlarının karşısına çıkan ilk versiyonu “911 Carrera 4S” oldu.

Porsche’nin efsane ikon modeli 911’in sekizinci nesli Türkiye’de satışa sunuldu. Otomobil tutkunlarını Porsche Merkezleri’nde bekleyen modelin ilk satışa sunulan versiyonu “911 Carrera 4S” oldu.

Atalarının DNA’sını yansıtan, bir efsane olan ve bu zamana kadar üretilen en ikonik otomobillerin başında gelen Porsche 911 Carrera 4S yeni modeliyle daha kaslı görünümle kendini ön planda tutuyor.

İç mekanındaki 10,9 inçlik dokunmatik multimedya sistemiyle zamanın ötesinde daha modern bir iç mekan sunan yeni 911, akıllı kontrol ve şasi elemanları ile inovatif asistan sistemleri, arkadan motoruyla ünlü spor otomobilin iddiasını, ustaca ortaya koyan dinamizmini, dijital dünyanın gereksinimleri ile bir araya getiriyor.

Yeni 911 Carrera 4S kaputunun altında 450 hp güç üreten turbo şarjlı altı silindirli motor barındırıyor. Sunulan bu güç bir önceki nesile göre 30 hp daha fazla güç sunuyor. 911 Carrera 4S  0’dan 100 km ivmelenmesini dört tekerlekten aldığı çekiş gücüyle sadece 3,6 saniyede tamamlıyor.  Carrera 4S versiyonun azami hızı ise 306 km/s.

Porsche prestijini Doğuş Otomotiv güvencesiyle buluşturan Porsche Merkezleri’nde Yeni 911 ilk etapta, 4S versiyonu ile satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu