Yeni Wrangler Rubicon Türkiye’de

Ocak ayında ön siparişe sunulan Yeni Wrangler Rubicon, ülkemiz yollarına Mayıs ayından itibaren çıkmaya başlayacak.

Jeep, Türkiye’de Wrangler Rubicon’un yeni neslini  satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni araç kısa sürede 5 sipariş aldı. Yeni nesil versiyon, ülkemiz yollarına Mayıs ayında çıkmaya başlayacak.

İlk üretildiği günden bu yana 2 milyonun üzerinde satış adedine imza atan Wrangler’in yeni modeli ülkemizde 2.0 litrelik 270 hp’lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu, üst düzey 4×4 yeteneği ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla satışa sunulacak.

Yeni Wrangler, Jeep mirası ve gücünü daha sofistike ve güncel bir tasarımla birleştirerek çizgisini çağın ötesine taşıyor. İkonik yedili ızgarası, maskülen tasarım hatlarıyla kendini koruyor. Wrangler Rubicon kaputunun altında; 2.0 litrelik 270 hp güç ve 400 Nm tork üreten turbo beslemeli yeni benzinli motoruyla dikkatleri üzerine çekiyor. Opsiyonel olarak 32 inç lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4×4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları ve diğer birçok özellikle sürüş keyfini çok daha yukarıya taşıyor. Aynı zamanda araç, güvenli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan ileri özellikleri de kullanıcısına sunuyor.

ParkSense Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC), dört standart hava yastığı gibi 65’ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi ile donatılan Wrangler Rubicon’un üzerinde efsanevi 4×4 kabiliyetini ortaya koyan ‘trail rated’ rozeti yer alıyor.

Trail Rated rozeti

Mayıs 2020’de Türkiye yollarında olacak yeni Wrangler Rubicon arazi kabiliyetini teknoloji ile birleştirirken, kullanıcı dostu bir ara yüz sunan ve akıllı telefonlara uyumlu bilgi-eğlence sistemi Uconnect’in aynı potada sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu