İndirim!

Pedal Commander

Performans Tepki Cihazı

 1.700,00  999,00

Pedal Commander, gaz pedalının tepki süresini kısaltır. 

Daha keyifli bir sürüş, gecikmesiz keskin hızlanma sağlar.

Artmış gaz tepkileri enjekte edilen yakıt miktarını artırmaz.

Egzos gaz sıcaklığına etki etmediği için dizel araçlarda emisyon seviyesini yükseltmez.

Siparişinizin ardından aracınızla ilgili detaylar için sizinle iletişime geçilecektir.

Pedal Commander, gaz pedalının tepki süresini kısaltır. Araçlar genel sürücü düzeyine yönelik olarak ve standart koşullara uyum sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Pedal Commander ise, gaz kelebeği kontrolü yazılımını değiştirmek suretiyle kelebeğin tepki vermesini en mükemmel hale getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri giderir. Bu durum bazı araçlar için gereklilik arz ederken bazıları için ise konfor unsurudur.

  • Daha keyifli bir sürüş, gecikmesiz keskin hızlanma sağlar.
  • Artmış gaz tepkileri enjekte edilen yakıt miktarını artırmaz.
  • Egzos gaz sıcaklığına etki etmediği için dizel araçlarda emisyon seviyesini yükseltmez.

Neden Aracın Tepkileri Üretici Tarafından Arttırılmıyor?

Öncelikle üreticiler her zaman ortalama değerler ile hareket ederler. Diğer bir sebep ise araçtaki ECU’nun kullanım sitiline göre araç tepkilerini ayarlamasıdır. Bir sürücü aracını genellikle tam gaz kullanıyorsa, gaz pedalı daha aktif olacaktır. Ama özellikle ülkemizde tasarruf amaçlı yapılan sürüşler ve şehir içi trafik nedeniyle araç tepkileri devamlı düşme yönündedir. Halk arasında açılmış diye tabir edilen araçların aslında daha hızlı kullanıldıkları için ECU’ları bu yönde ayarlama yapmıştır. Sağır diye tabir edilen araçlar ise ECU tasarruf moduna dönmüş araç tepkileri inanılmaz kısılmıştır.

Değişken Sürüş Şartları, Mükemmel Kontrol

Aracını kullanan herkes bir çok çeşitli sürüş değişkenlerine adapte olmak zorundadır. Pedal Commander sürücülerin 3 ayrı program ile sürüş kalitesini yükseltir. Bu programların 2 tanesi tepkileri arttırırken, 1 tanesi ekonomi yapmaya yardımcı olur. Her program kendi içinde 6 ayrı seviyede çalışır. Toplamda ise 18 ayrı kademede ayar yapılabilmektedir. Bu programlar sayesinde araç sürüş konforu mükemmel olmaktadır.

Azalan Tepki Gecikmesi, Mükemmel Dinamizm

Gaz pedalındaki gecikme geçmişte kaldı, Gaz pedalı sinyalleri anında iletildiğinden araç daha hızlı hareket edebilmektedir. Aracın torku aynı kalırken verilen his en üst noktaya taşınır.

Her Araç İçin Farklı Bir Pedal Commander Var? Neden?

Her segmentten her araç farklı parametrelere sahiptir. Tüm bu parametrelere uygun olabilmek için PEDAL COMMANDER her araca özel hazırlanmalıdır. Bu yüzden Pedal Commander sipariş ederken aracınızın model yılı markası ve modeli önemlidir.

Pratik ve Faydalı

Üreticinin koyduğu parametreleri değiştirebilmenin avantajları vardır. Pedal Commander ürünü sürücülerin beklentisinin çok üzerinde fayda sağlamaktadır. Modern motorun gecikmeli tepkileri ortadan kalkarken donanım açısından aracın orijinal ekipmanına bir müdahale yapılmamaktadır. Gazı veya gaz pedalı sensorunu ayırınız. Pedal Commander fişin iki orijinal konektöre bağlayınız. Kabloyu Velcro kablo bağı ile sabitleyiniz.

Not: Tesisat hiçbir durumda gaz pedalının hareketini etkilemeyecektir! Ürün kutusundan çıkan montaj bantlarını kullanmadan sadece soket bağlantılarını yaparak test edip, bir hafta içinde beğenmezseniz iade edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Pedal Commander” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi görüntüleyebilmek için reklam gösterimine izin vermelisiniz.