Kaliteli bir otomobili anlamak için 7 ipucu

Arkadaşlar izlediğiniz bu video bir karşılaştırma veya kıyaslama videosu değil. Adından da anlaşılacağı gibi “kaliteli bir araba nasıl anlaşılır” videosu. Kıyaslama yapsak en azından “Hangisi daha kaliteli?” diye bir başlık koyardık. Burada gördüğünüz araçlar sadece örnek. Aynı markanın iki uç örneğini aldık ki hem kalite farkı anlaşılsın hem de aynı üretim kültürüne sahip tek bir markada bile iki araç arasındaki kalite farkı ortaya çıksın. “Ne kadar ekmek o kadar köfte” özdeyişinin canlı örneklerini sunmaya çalıştık.

Kaliteli bir araba nasıl anlaşılır? Daha fazla donanıma sahip olursa, tamponundan aynasına kadar daha çok parçası gövde rengine boyanmışsa o araç daha mı kalitelidir?
Kalite çıtasını ne belirler? Fiyatı mı, konforu mu, performansı mı?
D- hiçbiri. Bunların hepsinin kaliteyle ilişkisi mutlaka var. Ama bir arabanın kaliteli bir üretim olduğunu belirlemek için bu saydıklarımızın hiçbiri kriter değil arkadaşlar.
Mesut Abi, kaliteli bir otomobili anlamanın ipuçlarını paylaşıyor. Tabii, kalitesiz bir araç kendini nasıl ele verir onu da anlatıyor. İzleyin çok şey öğreneceksiniz.

Daha fazla insanın bilgilenmesini istiyorsanız, bu videoyu paylaşın.
Beğendiyseniz beğen tuşuna basın.
Abone değilseniz aramıza katılın.
http://www.facebook.com/otoinfo.tv

http://www.otoinfo.tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu