Mesut Abi buluşmaları yapsak mı? (İSTANBUL)

Arkadaşlar, diyorum ki, bu kadar kalabalıklaştık, 50 bini geçtik. Daha aktif, yüz yüze bir şeyler yapsak. Benim aklımdaki şu; “Mesut Abi Buluşmaları” adı altında belli periyotlarla bir araya gelsek mesela. Bunun için her zaman buluşabileceğimiz bir mekan belirlesek. Ama mekan öyle bir mekan olmalı ki geniş bir otoparkı olmalı mesela. Orada zaman zaman etkinlikler de yapabilmeliyiz.
Mesela lastik basıncı, diş derinliği nasıl ölçülür? Lastik üzerindeki kodlar ne anlama gelir? Motor yağı nasıl kontrol edilir? Kaza geçirmiş araba nasıl anlaşılır gibi uygulamalı sohbetler yapsak? Ne dersiniz?
Hatta zaman zaman sponsorlar çağırıp, sizin araçlarınız için ücretsiz akü gücü ölçümü, yağ analizi gibi etkinlikler de düzenlesek.
Mekandan kastımı anlamışsınızdır sanıyorum. Yani oturup iki bardak çay içebileceğimiz, aç gelmişsek bir şeyler atıştırabileceğimiz bir yer olmalı aynı zamanda. Buluşma yerimiz olsun diyorum. Mesela Haftada bir gün de buluşuruz, ayda bir gün de; sizden gelen isteklerin yoğunluğuna göre karar veririz.
Şimdi sizden fikrinizi yorum bölümüne yazmanızı rica ediyorum. Eğer bu fikre katılan çok olursa aklımda bir iki yer var, onlarla görüşüp, size durumu aktaracağım. Hadi hayırlısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu