Yeni Skoda Fabia Türkiye’de

Skoda’nın, yenilenen tasarımının yanı sıra teknolojik donanımları da zenginleştirilen B segmentindeki popüler modeli Fabia, Türkiye’de satışa sunuldu.

Yenilenen Skoda Fabia Türkiye pazarında 75 beygir güç üretebilen 1.0 ve 110 beygir gücünde 1.0 TSI olmak üzere iki farklı benzinli motor seçeneğiyle sunuluyor.

DİZEL SEÇENEĞİ YOK

Yeniden tasarlanmış radyatör ızgarası, isteğe bağlı olarak LED teknolojisiyle de satın alınabilen farlar, yeni stop lambaları, farklılaşan ön ve arka tamponlar Fabia’ya daha belirgin bir karakter katıyor. Yeni Fabia Ambition ve Style olmak üzere iki farklı donanım paketiyle sunuluyor. Yeniden tasarlanan, farklı renk seçenekleri ve desenlerin kullanıldığı gösterge paneli dahil olmak üzere daha fazla kişiselleştirme alternatifi getiriyor. Fabia‘nın üç silindirli, 1.0 litre hacimli TSI motoru 7 ileri DSG otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor. Ayrıca 1.0 TSI DSG kombinasyonu, Fabia’nın pratikliği artıran Station Combi versiyonuyla da tercih edilebiliyor. Kompakt boyutlarına karşın sunduğu geniş iç hacim ve bagaj hacmiyle öne çıkan yeni Fabia, 88.400 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda showroomlarındaki yerini aldı. Motor seçeneklerinde dizel versiyonu bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu