Çarpışma testinde Doblo yan yattı, Fiat sürünüyor.

Yorum yazmadan önce dikkatle okuyun:
1- Bu video bir karşılaştırma videosu değil, 2017’de Euro NCAP’te test edilen araçları anlatmaktadır.
2- Karşılaştırma olarak anlayanlar şunu göz önünde bulundurmaları gerekir: Güvenliğin sınıfı, segmenti, fiyatı olmaz. Güvenlik güvenliktir. Her araba için vazgeçilmezdir.
3- Mesut Abi insan hayatını her şeyin üstünde görmektedir ve en ucuz arabanın güvenliği en pahalı arabadaki güvenlik seviyesine erişinceye kadar bu mücadelesini sürdürecektir.
4- Euro NCAP testlerinin amacı, üretilen tüm araçların, fiyatına, sınıfına, segmentine, kalitesine bakmaksızın aynı güvenlik seviyesinde olmasını sağlamaktır. Sloganı da “For Safer Cars” yani “Daha Güvenli Araçlar İçin”
5- Arabanızı değil, kendinizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini düşünün.

Türkiye’de üretilip dünyaya satılan 2 model, son birkaç hafta içinde Euro NCAP testlerine girdi ve birbirinden çok farklı sonuçlarla çıktı. Türkiye’de üretilen ilk SUV ve ilk hibrit model olan Toyota C-HR, 2016’da zorlaştırılan test kriterlerine rağmen, Mart ayının sonlarına doğru girdiği çarpışma testinden 5 yıldızla çıktı ve haklı gururumuz oldu. Türkiye’de üretilen bir başka model Fiat Doblo ise bu testlerden, maalesef 3 yıldız alabildi.
Bu video’da ayrıca, 2017’de teste katılan BMW 5-Serisi, Audi Q5, Volvo S90, Land Rover Discovery, Citroen C3, Ford Ka+, Ford Mustang’ın çarpışma testlerini de izleyeceksiniz.
Daha fazla insanın bilgilenmesini istiyorsanız, bu videoyu paylaşın.
Beğendiyseniz beğen tuşuna basın.
Abone değilseniz aramıza katılın.
http://www.facebook.com/otoinfo.tv

http://www.otoinfo.tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu